Způsob objednávání

Při objednávání do naší ambulance preferujeme telefonické objednávání před objednáním e-mailem.

Proč?

1. Provádíme různá vyšetření - ultrazvukové vyšetření srdce (tzv. ECHO) či cév, EKG vyšetření jak jednorázové, tak monitorování srdečního rytmu Holterovským nosičem v trvání 1-3 dnů, 24-hodinovou ambulantní monitoraci krevního tlaku.. Toto objednávající často nerozlišuje, telefonicky lze ihned požadavek upřesnit.

2. Je třeba odlišit, zda je vyšetření třeba provést co nejdříve nebo se jedná o dlouhodobý
stav, kde vyšetření tolik nespěchá.

3. Pacient dostane e-mailem termín vyšetření, ten mu často nevyhovuje. A začíná ping-pong
komunikace ambulance - pacient.

Telefonicky se vše obvykle vyjasní při jednom kontaktu.

Ochrana osobních dat pacientů

Vážení pacienti,
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy.
Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).
Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd.
Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou, na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.

Na co se specializujeme

Přečíst...

Navazující specializovaná centra a nemocnice

Přečíst...

O způsobu objednání pacientů k vyšetření

Přečíst...